Комунальний кабінет абонента для Android

Зручніше користуватись додатком? Встановіть додаток для Android з Google Play  "Комунальний кабінет абонента"

Важлива інформація

Шановні споживачі!

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), ухвалила тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення для 37 водоканалів України на 2025 рік. Серед них — КП "Уманьводоканал".

Що важливо знати?

Для населення тарифи залишаються БЕЗ ЗМІН.

- на централізоване водопостачання – 34,164 грн. за 1 куб. м з ПДВ;

- на централізоване водовідведення – 23,34 грн. за 1 куб. м з ПДВ.

Для всіх інших категорій споживачів:

- на централізоване водопостачання – 50,472 грн за 1 куб. м з ПДВ;

- на централізоване водовідведення – 39,756 грн за 1 куб. м з ПДВ.

Чому змінилися тарифи?

- Зросла вартість покупної води у ТОВ "Білоцерківвода".

- Зросла вартість електроенергії.

- Зросли ціни на матеріали, амортизацію, реагенти, паливо.

- Збільшилося оподаткування та інші обов’язкові витрати.


Детальніше ознайомитися з Постановою можна за посиланнями:

https://www.nerc.gov.ua/acts/pro-vstanovlennya-tarifiv-na-centralizovane-vodopostachannya-ta-centralizovane-vodovidvedennya-komunalnomu-pidpriyemstvu-umanvodokanal-umanskoyi-miskoyi-radi-3?fbclid=IwY2xjawHrTc1leHRuA2FlbQIxMAABHYYmU7yog3auOsFItGalvSl9lvdbMuLedYLQ30Ewm4Tp6ZHtIeTmGeR9oA_aem_zAP4EtZYQFRKQ0qx3rJ7yQ


Структура тарифів до Постанови №2326 від 24 грудня 2024 р.


Додаткову інформацію можна отримати за телефонами КП «Уманьводоканал»: (047 44)3-41-01, (047 44)3-23-86, (047 44)3-20-57 або (047 44) 3-45-74.

Адміністрація КП «Уманьводоканал»



Повідомлення про намір встановлення вузла комерційного обліку (Незалежності, 83)

Повідомлення про намір встановлення вузла комерційного обліку (Незалежності, 74)

Повідомлення про намір встановлення вузла комерційного обліку (вул. Європейська, 92)

Повідомлення про намір встановлення вузла комерційного обліку (вул. Захисників України, 29)

Повідомлення про намір встановлення вузла комерційного обліку (вул. Захисників України, 23)

Повідомлення про намір встановлення вузла комерційного обліку (пров. Богуна, 15)

Повідомлення про намір встановлення вузла комерційного обліку (пров. Богуна, 17)


Відповідно до Постанови НКРЕКП № 1033 від 28.05.2024р., з 1 червня 2024 року діятимуть нові тарифи для всіх споживачів, крім населення:

На централізоване водопостачання – 33,39 грн за 1 куб. м без ПДВ, тобто 40,068 за 1 куб. м з ПДВ;

На централізоване водовідведення – 29,70 грн за 1 куб. м без ПДВ тобто 35,64 за 1 куб. м з ПДВ;

Разом – 63,09 грн за 1 куб. м без ПДВ тобто 75,708 за 1 куб. м з ПДВ.


Наголошуємо: для населення тарифи залишаються тими ж, що й застосовувалися станом на 24 лютого 2022 року, а саме:

На централізоване водопостачання – 28,47 грн за 1 куб. м без ПДВ, тобто 34,164 за 1 куб. м з ПДВ;

На централізоване водовідведення – 19,45 грн за 1 куб. м без ПДВ тобто 23,34 за 1 куб. м з ПДВ;

Разом – 47,92 грн за 1 куб. м без ПДВ тобто 57,504 за 1 куб. м з ПДВ.


Повний текст постанови «Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «УМАНЬВОДОКАНАЛ» УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»:

https://www.nerc.gov.ua/acts/pro-vstanovlennya-tarifiv-na-centralizovane-vodopostachannya-ta-centralizovane-vodovidvedennya-komunalnomu-pidpriyemstvu-umanvodokanal-umanskoyi-miskoyi-radi-2


Структура тарифів до Постанови № 1033 від 28.05.2024р.:

https://www.nerc.gov.ua/storage/app...

Охорона праці на КП «Уманьводоканал» на гідному рівні

23.03.2018

Охорона праці на КП «Уманьводоканал» на гідному рівні

Щорічно згідно Указу Президента України від 18 серпня 2006 року 28 квітня відзначається Всесвітній день охорони праці. Цього року Всесвітній день охорони праці та Всесвітній день боротьби з дитячою працею припадають на час проведення спільної кампанії з охорони праці молодих працівників та припинення використання дитячої праці. Ці теми і стали головними у поточному році.

День охорони праці

Відзначенню Всесвітнього дня охорони праці була присвячена нарада, яка пройшла під головуванням директора підприємства Юрія Токарева за участю головного державного інспектора управління Держпраці у Черкаській області Володимира Козія.

На КП «Уманьводоканал» працює 250 осіб, з яких 88 осіб виконують роботи в небезпечних і шкідливих умовах: в траншеях, колодязях, камерах, а також в умовах підвищеного шуму і вібрації. Основними завданнями у сфері охорони праці в КП «Уманьводоканал» завжди були і залишаються збереження життя, здоров’я і працездатності працівників у процесі їх трудової діяльності. Є багато факторів, які можуть зробити молодь більш вразливою до ризиків, які існують у сфері охорони праці та техніки безпеки. Це зокрема фізичний та психологічний стан розвитку таких працівників, брак досвіду роботи та практичних навичок, погана обізнаність з небезпеками, пов’язаними з виконуваною роботою, нездатність відстоювати свої інтереси.

«У сучасний період молодь займає непросте становище і починає своє трудове життя в умовах відсутності роботи, а при її наявності – низької заробітної плати, відсутності житла та інших труднощів. При цьому виникає невдоволеність вибором професії, спеціальності, місця роботи. Все це є передумовами для зростання рівня трудової міграції і багато молоді шукає роботу за межами України. Соціальне становище молоді дає можливість передбачити майбутнє суспільства. Тому проблемам молоді як держава так і керівники підприємств мають приділяти значну увагу»,- відзначив у своєму виступі Володимир Козій.

Дотриманню вимог безпеки та охорони праці на підприємстві приділяється багато уваги, адже від цього залежить людське життя. Ведеться цілеспрямована робота по закріпленню відповідального ставлення працюючих до роботи, працівники інформуються про умови праці на робочому місці, про всі небезпечні та шкідливі виробничі фактори, що реально чи потенційно можуть впливати на них і спричиняти відповідні негативні наслідки, проводяться навчання в кабінеті охорони праці, де в достатній кількості наглядна агітація, плакати, інструкції тощо. Згідно колективної угоди працівники забезпечуються спецодягом, спецвзуттям та засобами індивідуального захисту. Проводяться попередні та періодичні медичні та профілактичні огляди. В комплексі вирішуються питання подолання проблем у даній сфері.

«Незважаючи на багато проблем, в тому числі і фінансового характеру, які на сьогоднішній день виникають на підприємстві, дотримання вимог законодавства про охорону праці, збереження життя і здоров’я працівників, забезпечення безпечних умов праці було і залишається одним з першочергових завдань в роботі нашого підприємства», - відзначив директор підприємства Юрій Токарев.